FK Kozlovice – TJ TATRAN Všechovice
VÝBORNÝ VÝKON TATRANU V KOZLOVICÍCH STAČIL ,,POUZE" NA BOD
PO 14 DENNÍ PAUZE JSME ZAMÍŘILI K TŘETÍMU CELKU SOUTĚŽE A PO VÝBORNÉM VÝKONU, ZEJMÉNA V PRVNÍ PŮLI VEZEME BOD, AČ TROŠKU ,,SMUTNÝ" PO NEPROMĚNĚNÉ PENALTĚ JAVORY V ZÁVĚRU UTKÁNÍ.
FK Kozlovice:
Jakub Obzina - Radek Smékal, Vítězslav Pavlíček, Alex Řehák (C), Josef Vaculík, Patrik Michl, Vojtěch Foukal (Jan Vogl), Štěpán Smolka, Radim Olšanský, Adam Bršlica, Miroslav Kozák (Marek Zdražil)TJ TATRAN Všechovice:
Jakub Benedikt - Šimon Kurfurst (Radim Riedl), Jan Kadlec, Patrik Javora, David Bezděk (Adam Vahalík), Radim Adamčík (C), Daniel Kuchař, Martin Skalský, Daniel Rolinc (Tomáš Orava), Jiří Koutný (Matěj Žak), Václav VozákBranky: 76. Zdražil - 6. Vozák
Žluté karty: Pavlíček, Michl, Foukal, Smolka - Benedikt, Skalský
Červené karty:
Rozhodčí: Kamil Prokůpek - David Šimoník, Jiří Pavlica Delegát: Jan Zahradníček
Diváci: 187
Stadion: Kozlovice-tráva
Ohlasy
FK Kozlovice:
Trenér David Kobylík
„Obrovské zklamání z první půlky. Soupeř nás jasně přehrál, ani ne tak fotbalovostí, jako spíš vůlí a chutí – tím, co nás zdobilo. V tom jsem byl strašně zklamaní a měl jsem pocit, že i kluci.“
„Byli jsme strašně slabí. Takto jsme v této sezoně doma nehráli ještě nikdy. Drtivé většině hráčů chyběla agresivita, ne všem. Ale tohle rozhodlo o tom, že dnes jsme doma nevyhráli.“
„Do druhé půlky přišlo jiné mužstvo. Moc nám pomohlo střídání, Marek Zdražil to oživil, dal gól, mohli jsme i zvítězit. Zároveň jsme ale mohli prohrát po vymyšlené penaltě.“
„Rozhodčí si ji vymyslel. Naštěstí existuje spravedlnost, takže Javora přestřelil."
TJ TATRAN Všechovice:
Trenér Lubomír Kubica starší:
„Bod byl zasloužený pro obě strany. Já musím výkon rozhodčích pochválit, i když na hřišti byly emoce.“
„Šli jsme pouze překvapit. Víme o kvalitě Kozlovic, mají opravdu kvalitní hráče. Byli jsme ale připraveni, ukázalo se to v prvním poločase, po kterém jsme vedli zaslouženě“
„V druhé půli jsme přestali hrát náš systém. Soupeř i proto ukázal své kvality, jednoznačně nás zmáčkl.“
,,Můžeme říct, že zápas skončil spravedlivou remízou, i když jsme po vyrovnání domácích neproměnili penaltu. I tak to byl spravedlivý výsledek.
Všechovická ,,školička" poprvé na turnaji !
V neděli 14.6.2026 se všechovická školička poprvé zúčastnila fotbalového turnaje v Dubu nad Moravou.
V posledním utkání proti Brumov remíza 1:1
Závěr sezóny se Tatranu bohužel nepovedl a kazí dojem z povedené sezóny. Hráči měli na dosah druhé místo, ale v posledních třech...
Domácí turnaj ve Všechovicích mladší přípravky ,,A"
Poslední turnaj mladší přípravky jsme uspořádali na domácím hřišti dne 7.6.2026 od 14:00 hod. Opět se turnaje zúčastnili týmy: TJ...
